اطلاع رسانی

تیپ ست،اولین دپارتمان استور آنلاین برندهای پوشاک ایران

تیپ ست،اولین دپارتمان استور آنلاین برندهای پوشاک ایران

تیپ ست،اولین دپارتمان استور آنلاین برندهای پوشاک ایران

انجمن برندهای پوشاک ایران با در نظر گرفتن نیازهای صنعت پوشاک و همراستا با رشد فناوری های نوین آنلاین پروژه ای جذاب و  متفاوت با عنوان تیپ ست به عنوان اولین دپارتمان استور آنلاین برندهای پوشاک ایرانی را در دست توسعه دارد. در واقع دپارتمان استورها بنگاه‌های خرده‌فروشی هستند که با ارایه بخش وسیعی از محصولات و کالاهای بادوام، نیازهای شخصی و محلی مصرف‌کنندگان را پوشش می‌دهند و در عین حال کالاهای چندگانه با قیمت‌های متنوع در زمینه محصولات مختلف را به مصرف‌کنندگان پیشنهاد می‌کنند.

این پروژه با استفاده از هوش مصنوعی و بر بستر وب طراحی شده و دارای امکانات و بخش های متنوعی می باشد. تیپ ست یک پروژه چند بعدی و چند وجهی است که در چند بخش خرده فروشی آنلاین برندهای پوشاک ایرانی، فضای B2B برای فعالین تولید عرصه پوشاک و همچنین بخش استخدام و آموزش برای کارفرمایان و و کارجویان تخصصی صنعت پوشاک آغاز به کار نموده است.

در گام اول با توجه به عدم وجود فضایی مناسب برای مصرف کنندگان جهت مقایسه دقیق کالاهای موجود در فروشگاه های مجازی برندهای پوشاک ایران، ساختار اولیه تیپ ست جهت خدمت به مخاطبین برندها شکل گرفت. در این راستا مصرف کنندگان می توانند به آسانی محصولات متنوعی از برندهای فعال در صنعت پوشاک کشور را در کنار هم مشاهده کرده، متناسب با نیاز خود دسته بندی، رنگ و … را فیلتر و پس از انتخاب محصول مورد نیاز، به سرعت و بدون اتلاف زمان و انرژی نسبت به خرید آن اقدام نمایند. همچنین هر کدام از برندها می توانند از طریق بنرهای موجود در سایت تیپ ست اقدام به انتشار محتوای مورد نظر و انتقال اخبار به مخاطبین خود نمایند.

در گام بعد فضایی برای حضور تامین کنندگان، تولیدکنندگان و فعالین حوزه خدمات در صنعت پوشاک طراحی شده است که از زیر منوی B2B وب سایت تیپ ست در دسترس همکاران زحمتکش این عرصه قرار گرفته است. تمامی فعالین حوزه پوشاک کشور می توانند به آسانی از طریق لینک ثبت نام، طی چند گام با مشخص نمودن حوزه فعالیت و اطالعات تماس خود، از امکانات این بخش استفاده نمایند. به طور مثال اگر تولید کننده ای نیاز به تهیه زیپ، نخ، پارچه و … داشته و یا فروشگاهی نیاز به تهیه محصول جهت فروش داشته باشد، می تواند از قسمت B2B وبسایت تیپ ست استفاده و درخواست خود را مطرح نماید. تامین کنندگان ملزومات، خدمات و یا محصوالت که مرتبط با حوزه درخواستی باشند به این نیاز پاسخ داده و در رقابتی سالم و با سرعتی به مراتب بیشتر از روش های سنتی، خدمت رسانی خواهند نمود.

در گام سوم فضایی برای کارجویان و کارفرمایان برای آگاه شدن از آگهی های کاریابی تخصصی صنعت پوشاک ایجاد شده است تا زمینه معرفی و استخدام دقیق تر هر گروه از این افراد را فراهم کند.

اگر تاکنون در وبسایت تخصصی صنعت پوشاک تیپ ست، ثبت نام نکرده اید از طریق لینک ثبت نام و با صرف زمانی کمتر از ۲ دقیقه به جمع خدمت رسانان صنعت پوشاک کشور بپیوندید. لازم به ذکر است امکانات و طرح های تیپ ست تنها به مطالب فوق ختم نمیشود و خدماتی از قبیل فروش سازمانی و  همچنین خدماتی در راستای طراحی محصول و … را به صورت تخصصی در صنعت پوشاک کشور پوشش می دهد. در مقالات آتی دیگر خدمات و بخش های تیپ ست معرفی خواهند شد.

تیپ ست، پروژه ای است که با صرف زمانی بیش از دو سال توسط انجمن برندهای پوشاک کشور طراحی و اجرا شده است. نام تیپ ست ترکیبی از دو کلمه تیپ به معنای شیوه لباس پوشیدن و ست (از مصدر ست کردن) به معنای هماهنگ کردن پوشش، انتخاب شده است.

 

www.teepset.ir

شماره تماس پشتیبانی: 09331445966

1 Comment

    سلام
    از همت و تلاش تخصصی شما تشکر میکنم به امید روزی که در صحنه بین الملل بدرخشیم

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *